uluburun tanrıca Cevat Şakir Balıkcı , Bodrum kalesi italyan ve Fransiz kuleleri Satrap Mausolos British Museum heykeli, Bodrum Sualtı arkeoloji müzesinde Anforalar, Bodrum Sualtı arkeoloji Müzesi'ndeki Karyalı prenses resmi, Aziz Yohannes John Şövalyelerinin inşa ettiği Bodrum kalesi, Uluburun batığı dalgıç başlığı kolyesi, Halikarnas Balıkçısının fotoğrafı BODRUM REHBERİN

Sitede arama yapma

Bodrum'da bir mimari harika, Klasik ve modernin buluştuğu bina...

Yalıkavak'ın  en güzel koylarından biri olan Tilkicik koyuna bakan bu muhteşem bir villa kullanılan çok kaliteli taş, traverten ve özel olarak yaptırılmış ahşaplarıyla dikkati çekiyor.

Homify tarafından " Bodrum'da mimari bir harika" olarak adlandırılan binada

beş yatak odası, beş banyo, üç yaşam alanları, Türk hamamı, iki mutfağı bulunuyor. Avusturyalı tanınmış bir şömine yapımcısı tarafından yapılmış üç adet fayans şömine mevcut. Yerden ısıtma sistemi olan villada ayrıca güneş enerjisiyle su ısıtma ve elektrikli  şok su ısıtıcıları var. Kendi artezyen kuyusu olan villada son derece gelişmiş su arıtma bölümü bulunuyor. Alt kapıda iki araçlık kapalı garajı, üst kapıda ise tek arabalık otopark yıllardır bir dönüm arazi içinde toplam 616 metrekare kapalı alanı, 55 metrekare Jet ve jakuzi sistemli yüzme havuzu vardır. Ticaret ve konut imarlı olduğundan butik otel de olabilir. Villanın her katından görülen Tilkicik koyundan başlayarak Didim sahiline kadar uzanan panoramik manzarasına  ve binadaki tasarım ve işçiliğin güzelliğine ve kalitesine hayran olacaksınız.

https://www.homify.com.tr/yeni_fikirler/13569/bodrum-da-klasik-ile-modernin-bulustugu-bir-villa

https://www.homify.com.tr/search?q=Inci+çuhadar

3 katlı, üst çatı teraslı, yerden ısıtma, üç adet fayans şömine, kilimalar, hizmetliler için müştemilat, alt ve üst garaj, arıtma sistemi, özel artezyen suyu,  teraslar halinde düzenlenmiş bahçe, alt ve üst kapı girişleri, ahşap, taş ve traverten karışımı muhteşem tasarım ve işçilik.

Mobil :(90) 5322730489          bilgi almak için E mail: info@bodrumrehberin.com

YALıKAVAK TILKICIK KOYU SATıLıK MALIKANE MALIKANA

YALıKAVAK TILKICIK KOYU SATıLıK MALIKANE MALIKANE